Kent Konseyleri Sempozyumu
Kent Konseyleri Sempozyumu Kent Konseyleri Sempozyumu

Menü

Sempozyum Kayıt Sistemi

Sempozyum Kayıt Sistemi

Değerli Katılımcılar;
Sempozyum için hazırladığınız bildiri özetlerinizi, verilen şablona uygun olarak, hem pdf hem docx formatında olmak üzere, aşağıdaki Bildiri Özet Gönderim Formu aracılığıyla gönderebilirsiniz. Formda istenilen bilgileri, sağlıklı bir iletişim süreci işletebilmemiz için lütfen eksiksiz doldurunuz. Bildiri özetleri, Sözlü Sunum ve Poster Sunum olmak üzere iki şekilde kabul edilecektir. Lütfen tercihinizi, form üzerinden tamamlayınız.

Sempozyum Bildiri Özeti Şablonuna Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bildiri yazarları dahil tüm katılımcılar sempozyum kayıt formu aracılığıyla sempozyum kayıtlarını gerçekleştirebileceklerdir. 

 

III. Kent Konseyleri Sempozyumu çerçevesinde Kent Konseylerimizin örnek uygulamalarını diğer kent konseyleri ve ilgililerle buluşturabileceği, detaylarını paylaşabileceği ‘İyi Uygulama Paylaşım Alanı’ kurgulamak hedefindeyiz. Ekte yer alan formu doldurup projeye ya da uygulamaya ait en az 3 fotoğraf ile birlikte mevcut form aracılığıyla 10 Ekim 2021 tarihine kadar bize ulaştırmanız, sempozyumumuza değer katacaktır. Poster tasarımları ve baskı tarafımızca yapılacaktır. Teşekkürlerimizle